logo firmy

Strony internetowe

Opis usługi:

Tworzone przez nas strony internetowe są oparte o popularny system CMS – WordPress, joomla lub na skryptach: html, css, js, php, bootstrap. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy przygotować strony responsywne – czyli wyświetlające się prawidłowo na monitorach komputerów, tabletach i smartfonach; skorzystać z nowoczesnych funkcjonalności; stworzyć strony łatwe w edycji. Oprócz standardowych stron firmowych tworzymy także blogi internetowe.

Na początku współpracy zaprezentujemy Ci wstępny szablon do akceptacji. Jeśli spodoba Ci się nasza koncepcja, zabierzemy się do pracy nad pełnym przygotowaniem strony. Dodatkowo chętnie pomożemy w sprawach związanych z zakupem domeny i hostingu, przygotowaniem treści, grafiki, wykonaniem zdjęć produktowych itp.

Wykonujemy

strony www, proste wizytówki, sklepy internetowe, blogi oraz zaawansowane projekty

strony responsywne – wyświetlające się prawidłowo również na telefonach i tabletach

strony z systemem CMS

strony zawierające nowoczesne rozwiązania

Umowa:

W umowie wspólnie ujmujemy jakie są wymagania dotyczące strony. Co ma zostać wykonane i za jaką cenę. Pozwala to na uniknięcie niepotrzebnych nieporozumień.

Oczywiście nie ma żadnego problemu z tym, żeby podczas prac nad stroną dodać lub zmienić wybrane elementy. Drobne zmiany nie wymagają edytowania umowy, a poważniejsze zmiany można ująć aneksami do niej.